Innowacyjna terapia na 

Dostępna z dofinansowaniem za 6 490 zł!

NIE PRZEGAP OFERTY DLA SWOJEGO SALONU
Godziny
Minuty
Sekundy
WYPEŁNIJ FORMULARZ i zdobądź ofertę dofinansowania dla swojego salonu

Poznaj holistyczny zabieg
który pokochają Twoje klientki

Mijają czasy, w których zabiegi dermokosmetyczne ingerowały w rysy twarzy i wiązały się ze sztucznym wyglądem oraz bólem. Zabieg DermaOrganic Active Treatment powstał w zgodzie z potrzebami najbardziej wymagających i świadomych odbiorców – tych, którym zależy na naturalnym, zdrowym, witalnym wyglądzie, i którzy żyjąc zdrowo, pragną ograniczać swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. To ogromna grupa Twoich potencjalnych klientów. Wybierając ten zabieg, nie tylko celujesz w ich potrzebę naturalności i dokonywania etycznych wyborów, ale również wpisujesz się w najświeższe trendy dermokosmetyczne.
BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ
WARTOŚCI
ETYCZNE
NATURALNE
PIĘKNO

Oferuj swoim klientom skuteczne i zdrowe terapie

Dzięki unikalnemu połączeniu wysoko skoncentrowanych składników aktywnych o naturalnym i organicznym pochodzeniu oraz bezinwazyjnej technologii TransDermalPoracji™ stworzysz dla swoich klientów kompleksowe terapie celowane. Bez względu na różnorodność czy mnogość problemów skórnych – w prosty i bezpieczny sposób sprawisz, że Twoje klientki odkryją najlepszą wersję swojej skóry.

Zaawansowany 6 stopniowy program regeneracji skóry

CZYLI WSZYSTKO CZEGO KLIENT
MOŻE OCZEKIWAĆ OD ZABIEGU
To pierwszy tak rozbudowany zabieg skierowany nie tylko na działanie, ale również przyjemne odczucia klienta. Oprócz faz przygotowujących oraz kluczowej fazy aktywnej, Twój klient doświadczy głębokiego relaksu i wyciszenia.
WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZOBACZ PEŁNĄ PROCEDURĘ ZABIEGOWĄ JUŻ TERAZ!
Innowacyjna technologia
w Twoich rękach
TECHNOLOGIA TRANSDERMALPORACJI™ OPARTA JEST O REWOLUCYJNE ODKRYCIE, NAGRODZONE NOBLEM W DZIEDZINIE CHEMII

Powoduje czasową reorganizację błon komórkowych i w efekcie – bardzo intensywne zwiększenie przepuszczalności skóry. Jest to możliwe dzięki czasowemu formowaniu się kanałów wodnych w warstwie kolczystej naskórka nazwanych mezoporami, którymi mogą być transportowane molekuły leków oraz dermokosmetyków w głąb tkanki.
Wtłaczaj do 70 ml dermokosmetyku podczas jednego zabiegu
Dzięki opatentowanej technologii możesz w precyzyjny sposób dostarczyć aż do 70 ml wysoko skoncentrowanego koktajlu do głębokich warstw skóry właściwej - bez konieczności użycia igły oraz bez powikłań. Seria zabiegów sprawia, że w skórze akumulują się składniki czynne, które nieustannie pobudzają podział komórkowy oraz zapewniają widoczną poprawę wyglądu skóry.
Poprzedni
Następny

11 programów zabiegowych na ciało, twarz i włosy

STWÓRZ KURACJE DOBRANE
INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTÓW
Podczas wybranego programu możesz wykonywać terapie łączone, a najbardziej problemowe obszary wspierać dodatkowymi preparatami miejscowymi. Technologia TransDermalPoracji™ daje Ci też możliwość prowadzenia terapii w obrębie różnych partii twarzy i ciała: po śladków, brzucha, ud, ramion, piersi, a nawet skóry głowy i dłoni.
DOSTĘPNE PROGRAMY: + REWITALIZUJĄCY   + SILNIE UJĘDRNIAJĄCY + LIFTINGUJĄCY + USZCZELNIAJĄCY NACZYNIA KRWIONOŚNE + PRZECIWTRĄDZIKOWY + WYSZCZUPLAJĄCY + ANTYCELLULITOWY + SPŁYCAJĄCY ROZSTĘPY I BLIZNY + ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA + NAWILŻAJĄCY + REWITALIZUJĄCY SKÓRĘ GŁOWY

Efekty

anti-aging
ujędrnianie
redukcja trądziku
redukcja trądziku
ANTI-AGING​
rewitalizacja włosów
niwelowanie naczynek
ANTI-AGING​
niwelowanie zmarszczek

Więcej efektów przed i po możesz otrzymać od nas w spersonalizowanej ofercie dla swojego salonu. 

Przyszłość zdrowej pielęgnacji

T-Derm Series to profesjonalna linia dermokoktajli, peptydów oraz fillerów o nowatorskiej budowie strukturalnej. W preparatach zastosowane zostały najnowsze odkrycia kosmetologii, takie jak: komórki macierzyste, nikotynamid, wyselekcjonowane botamixy, opatentowane kompleksy: COLLAGENER®, SLIMEXIR®, VOLUPLUS™, X-Melt®, DARKOUT™, SKINWELL DFA, LEGACTIF™ i DERMAFLUX™. Tak zaawansowany skład zapewnia najwyższą efektywność fazy aktywnej zabiegu, potwierdzoną badaniami dermatologicznymi IN-VIVO oraz IN-VITRO. Brak parabenów, sztucznych barwników, perfum oraz substancji ropopochodnych gwarantuje skuteczność terapii oraz bezpieczeństwo Twoich klientów. Synergistyczna synteza innowacyjnych kompleksów pozwala na łączenie wybranych koktajli umożliwiając oddziaływanie na kilka problemów skórnych jednocześnie.

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
dofinansowania dla swojego salonu

Zostaw swoje dane a otrzymasz dodatkowy prezent
Godziny
Minuty
Sekundy

Opinie właścicieli salonów i klinik

DermaOrganic - to esencja czystej przyjemności z maksymalnym efektem porównywalnym do efektów końcowych po serii mezoterapii igłowej. Pierwszy zabieg liftingujący spowodował wypełnienie i odczuwalne napięcie. Po dzisiejszym zabiegu nawilżającym dla skór naczyniowych mam widoczny efekt wypełnienia i rozjaśnienia. Już wiem, że to będzie HIT.

Jolanta Skąpska

Salon Urody

To co urzekło mnie w zabiegu DermaOrganic Active Treatment to ogromny zakres możliwości różnych programów w jaki można przeprowadzić skuteczną terapię klientce. Przez nawilżenie, uszczelnienie naczyń krwionośnych, ujędrnienie oraz rewitalizację włosów, spłycenie rozstępów i działanie antycellulitowe! Zabieg jest bardzo bogaty w elementy składowe dzięki czemu bez problemu mogę dopasować kurację do idywidualnych potrzeb klientki. Ogromną zaletą jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, sam zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dzieki DermaOrganic Active Treatment moje klientki czują się zrelaksowane z mocno wypełnioną skórą od środka składnikami aktywnymi.

Hanna Cienkusz

Salon Kosmetyki Profesjonalnej

Pod koniec lipca 2020r. zostałam zaproszona na pokaz zabiegu DermaOrganic Active Treatment. Cały zabieg wykonany był przez bardzo profesjonalną osobę, która potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie. Po zabiegu i jeszcze przez najbliższe dni moja twarz wyglądała genialnie, szczerze rzadko się zdarza, aby był tak natychmiastowy efekt i utrzymywał się parę dni. Można powiedzieć, że zakochałam się w zabiegu wykorzystującym technologię TransDermalPoracji, a także kosmetyki które poznałam Organic Series to naturalne i świetne kremy. Teraz już współpracując z firmą zarażam miłością do firmy moje klientki które entuzjastycznie reagują na zabiegi. Podczas składania zamówienia wiem, że uzyskam profesjonalną pomoc co na początku poznawania kosmetyków jest bardzo ważne. Mam nadzieje na dalszą i owocną współpracę. 

Ewa Iwanicka

Le Visage D' EVE

DermaOrganic jest doskonałą terapią z możliwością dopasowania do potrzeb każdej klientki. W czasach gdzie lęk przed zakażeniem jest duży, a klienci nie lubią bolesnych zabiegów DermaOrganic Active Treatment spełnia swoją rolę, bezpieczny, nieinwazyjny z efektami widocznymi po pierwszym zabiegu! Zabieg DermaOrganic to obustronna przyjemność, daje satysfakcje mi jako kosmetyce, że mogę zastosować skuteczną terapię na wiele problemów z jakimi borykają się klienci od wypadania włosów, suchość skóry po cellulit i rozstępy. Ważne w pracy kosmetyczki nie są ładne buteleczki, co skład preparatów z którymi pracuje dlatego wybrałam Wysokoaktywne Dermokoktajle dopasowane do terapi DermaOrganic, a organiczne Dermokosmetyki spełniają moją eko misje.
DermaOrganic pokochali moi klienci - pokochałam i Ja

Dorota Tyczkowska

Sekret Twojej Urody

współpracuje z nami już ponad
350 salonów kosmetycznych!